Футбольні арбітри сіли за парти.

   18 грудня на базі Сарненської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 відбувся  семінар-практикум з арбітражу по футболу. За підтримки голови Сарненської районної федерації футболу Миколи Клеваки було запрошено екс-арбітра Прем'єр ліги України, делегата Української Професійної Ліги, голову комітету арбітрів Рівненської обласної федерації футболу Васюту Миколу Степановича. Микола Степанович ознайомив присутніх з основними змінами в офіційних правилах з футболу 2016/2017років. Ці зміни були прийняті 6 березня  2016 року у місті Кардіфф  Уельс на 130 щорічному Пленарному  Засіданні Міжнародної Ради футбольних асоціацій (IFAB). Вперше застосовані на чемпіонаті Європи у Франції на Євро 2016.

   

   Присутнім арбітрам Сарненської та Дурбовицької районних федерацій футболу і студентам відділення фізичного виховання Сарненського педагогічного коледжу РДГУ продемонстрована навчально-методична презентація відділу комітету арбітрів ФФУ. В ході якої було розкрито наступні теоретичні питання: зміни в правилах за №3 гравці, №11 положення поза грою, №12 порушення та неналежна поведінка, №14 одинадцятиметровий удар. Теоретичні визначення були підкріплені цікавими відеоматеріалами.  Присутні брали активну участь в обговоренні основних змін. Микола Васюта відзначив високу явку арбітрів та рекомендував надалі працювати на вдосконалення фахової майстерності.

   

   В рамках практичної частини присутні арбітри взяли участь в турнірі з міні-футболу на приз голови Сарненської районної федерації футболу. Змагання були проведені за коловою системою. Тож в результаті проведених змагань команди посіли наступні місця: перше місце команда «Студент» Сарненський педагогічний коледж РДГУ, друге-арбітри ДРРФ, третє-арбітри міста Сарни, четверте-арбітри села Немовичі.

 

 

   Сарненська районна федерація футболу вдячна дирекції  Сарненської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, за сприяння у проведенні заходу. 


2016-12-22

Найближча гра

Чемпіонат області І ліга


(01 липня)


"Маяк" (Сарни) - "Коливань" (Клевань) 4:0

Календар