Кубок області

Кубок Рівненської області 2018


1/32 фіналу (14 квітня)

перший етап
(команда-господар вказана у календарі першою, переможець визначається за результатами одного матчу)

 

"Імпульс" (Дубно) - "Граніт"  (Клесів) 0:2
"Фаворит" (Колоденка) - ФК (Курозвани) 4:0
  ФЦ  (Дубно) - ФК  (Тараканів) 3:1
 "Гоща-АГАТ" - ФК (Обарів)  3:1
"Рівес" (В.Олексин)  -   "Інтеркарс" (Рівне) 2:1
 "Продторгобладнання" (Забороль)  - "Адвокат"  (Корець) 4:1
 "Моноліт" (Вараш)  -  ФК (Зарічне) 3:0
"Надія" (Рівне) - "Агат"  (Симонів) 0:3*

 


1/32 фіналу (21-22 квітня)

другий етап
(команда-господар вказана у календарі першою, переможець визначається за результатами одного матчу)

 

"Агат"  (Симонів) - "ОТГ Клевань-Оржів" 0:3  
ФЦ  (Дубно) - "Полісся" (Малятин) 1:3  
  "Продторгобладнання" (Забороль) - "Сокіл"  (Осова) 3:0*  
 "Моноліт" (Вараш)  - "Граніт" (Томашгород)  0:2  
"Рівес" (В.Олексин)  -   "Стир" (Демидівка) 0:2  
"Фаворит" (Колоденка)  - "Волинь-Цемент"  (Здолбунів) 1:0  
 "Гоща-АГАТ"  - "Свиспан" (Костопіль) 6:1  
"Граніт"  (Клесів) - "Лісівник"  (Дубровиця) 0:0 (пен. 6:5)

 


1/16 фіналу (01-02 травня)
(команда-господар вказана у календарі першою, переможець визначається за результатами одного матчу)

 

 "Продторгобладнання" (Забороль) - "Енергія" (Володимирець) 2:2 (пен. 2:3)
"Граніт" (Томашгород)  - ФК (Вельбівно) 2:1  
 "ОТГ Клевань-Оржів" - "Полісся"  (Рокитне) 1:2  
 "Гоща-АГАТ"  - "Колос" (Рачин)  4:1  
"Полісся" (Малятин)  -   "Коливань" (Клевань) 3:3  (д.ч. 0:1)
"Граніт"  (Клесів)  - "Сокіл"  (Радивилів-Крупець) 1:0  
"Фаворит" (Колоденка) - "Калина" (Бугрин) 1:7  
"Стир" (Демидівка) - "Вілія"  (Млинів) 2:3  

 


1/8 фіналу (09 травня)
(команда-господар вказана у календарі першою, переможець визначається за результатами одного матчу)

 

"Енергія" (Володимирець) - ФК (Садове) 1:3  
"Граніт" (Клесів)  - "Агат" (Гоща) 1:1 (д.ч. 1:2)
  "Полісся"  (Рокитне) - "Колос" (Кричильськ) 1:1 (д.ч. 3:2)
"Вілія"  (Млинів)  - "Ізотоп-РАЕС" (Вараш)  0:4  
 "Гоща-АГАТ"  -  ФК (Рафалівка) 0:4  
 "Коливань" (Клевань)  - "Маяк"  (Сарни) 2:0  
"Калина" (Бугрин) - ФК (Малинськ) 0:2  
"Граніт" (Томашгород) - "ОДЕК"  (Оржів) 0:5  

 


1/4 фіналу (23 травня)
(команда-господар вказана у календарі першою, переможець визначається за результатами одного матчу)

 

ФК (Малинськ) - "ОДЕК"  (Оржів) ?:?
"Агат" (Гоща)  - "Ізотоп-РАЕС" (Вараш)  ?:?
  ФК (Рафалівка) - ФК (Садове) ?:?
"Коливань" (Клевань)  -  "Полісся"  (Рокитне)  ?:?

 


2018-05-10

Найближча гра

Чемпіонат області І ліга


(01 липня)


"Маяк" (Сарни) - "Коливань" (Клевань) 4:0

Календар