Шість голів у першому матчі

Сарненський "Маяк" досить потужно розпочав свій перший півфінальний матч з командою "Агат-Гоща". Тим більше, що в нинішньому розіграші з п’яти колективів, які брали участь, залишились лише представники райцентру. Варто нагадати, що на стадії чвертьфіналу кричильський "Колос" зазнав поразки з рахунком 2:3 від ФК "Малинськ", а тому прихильники сарненського футболу отримали можливість тримати кулаки за "Маяк". Напевно гравці команди це відчули, адже на власному полі каменя на камені не залишили від суперників з Гощі.

З перших хвилин господарі окупували карний майданчик суперників і позбавили їх контролю м’яча. Небезпечні моменти раз-по-раз почали виникати біля воріт голкіпера "Агат-Гоща", але в останню мить захисникам вдавалося ліквідовувати загрозу. Проте точний удар Ігоря Алімова на 15хв з лівого кута штрафного майданчика в дальню від воротаря «шістку» поклав почин розгрому. Відразу по тому цей же футболіст пробивав штрафний, але влучив у стінку. Хорошу нагоду подвоїти рахунок мав також Сергій Степанюк, але в останній момент м’яч зрізався з ноги.

На заключних хвилинах тайму удар Артема Українця  прийняла на себе поперечина й м’яч відскочив до партнера по команді, який влучив у голкіпера гостей. М’яч відскочив до захисника "Агат-Гощі" й той відпасував його назад воротарю, який схопив плямистого в руки. Суддя призначив вільний удар. До воріт було лише 5 метрів, але гравці "Маяка" вдало зуміли скористатися цим стандартом. На завершальній стадії знову був Ігор Алімов, а через хвилину Олександр Жданюк у швидкій атаці майстерно зумів перекинути голкіпера гостей і довести рахунок до 3:0.

У другій половині гри картина не змінилась: сарненські спортсмени атакували, гощанці – захищались. Четвертий гол після асисту Ігоря Алімова на 55хв знову забив Олександр Жданюк. А вже через дві хвилини Ігор Алімов оформив хет-трик. Підібравши м’яч у центрі поля, обіграв чотири захисники гощанців і точно пробив у самісінький кут. Воротар в цій ситуації був безсилий. Шостого гола забив новачок команди – Дмитро Баранов, який вийшов на заміну й зумів скористатися незлагодженістю голкіпера команди "Агат-Гоща" із захисниками. Цей влучний удар виявився шостим за матч і остаточним.

Щодо гольових моментів біля воріт "Маяка", то їх взагалі не було. Лише на 61хв зі штрафного м’яч потрапив до рук голкіпера сарненської команди. Також у додатковий час гості зуміли дістатись штрафного майданчика господарів і максимум що витиснути, то це кутовий удар.

Тренер сарненської команди Анатолій Леснік у цьому матчі використав усі заміни, а всіх було сім, давши можливість проявити свої здібності новачкам команди й тим, хто не потрапив до основного складу. Варто сказати,  що хлопці змогли підтримати темп команди й не збитись з переможної ходи.

P. S: Як стало відомо матч-відповідь між командами "Агат" (Гоща) та "Маяк" (Сарни) мав відбутися 9 травня, але господарі в офіційному листі заявили, що приймати участі в турнірі не будуть. Тому гощанським футболістам буде зарахована технічна поразка 0:3, а "Маяка" можна привітати з виходом у фінал Кубка області.