Радіє хай всяк - з трофеєм "Маяк"

Минулого тижня сарненський ФК «Маяк» підкорив чергову футбольну вершину, вигравши фінал Кубка області 2017 р. з розгромним рахунком 5:0. Суперником краян був ФК «Малинськ» з однойменного населеного пункту Березнівського району. Варто відзначити, що сарненці востаннє володіли цим трофеєм у 2011 році. Двічі - 2012 та 2014 рр. програвали у фіналі своїм суперникам. Цього разу спроба була успішною, а «Маяк» на рівненському стадіоні «Авангард» за підтримки численних уболівальників не залишив жодних шансів малинському колективу.
   Перший свій кубковий поєдинок сарненці зіграли з «Гранітом» із Томашгорода. Гра видалася важкою. В основний час рахунок був зафіксований 1:1. Проте «Маяку» у додатковий час вдалося переломити хід гри на свою користь, вигравши матч 1:2. Зовсім по-іншому команда в 1/8 фіналу зіграла в Бугрині, де суперником була місцева команда «Калина». Наші хлопі змогли вколотити аж сім м’ячів, натомість пропустили лише двічі. У наступній стадії розіграшу сарненський колектив екзаменував на виїзді ФК «Садове», де зміг урятуватися від поразки лише на доданих арбітром хвилинах, зрівнявши рахунок - 2:2. У серії пенальті наші футболісти були влучнішими - 3:4. У півфіналі «Маяк» знову продемонстрував відмінну гру з розгромним рахунком (6:0) залишив за бортом у домашньому поєдинку гощанський «Агат». І ось у головному матчі сарненці отримали в суперники ФК «Малинськ». У нинішньому розіграші чемпіонату ці команди вже зустрічалися в Сарнах. Тоді «Маяк» також зумів завдати поразки супернику з рахунком 3:1, тож у моральному плані мали перевагу, хоча й малинці прагнули взяти реванш за нещодавну поразку.
    У перші хвилини фінального матчу було помітно, що ФК «Малинськ» поставив собі за мету забити швидкий гол. Однак декілька потенційно небезпечних атак суперника оборонцям «Маяка» вдалося локалізувати. При цьому флангові захисники й самі вийшли на провідні ролі, адже за рахунок їхніх комбінаційних дій з півзахисниками гра почала набувати різнобарвності на завершальній стадії. І ніби досвідчений шахіст у дуелі з новачком, дочекавшись першої помилки, почав доводити матч до розгрому. Перший гол «Маяк» реалізував на 22 хвилині гри. Владислав Степанчук став автором дебютного гола у ворота ФК «Малинськ». До кінця першого тайму рахунок залишився незмінним. Хоча суперники намагались відновити статус-кво, але в реалізації ударів бракувало точності, а в деяких епізодах відмінно діяв голкіпер сарненців Олександр Симонович.
   Друга половина гри стала справжнім бенефісом для номінальних гостей, адже футболісти з березнівщини чотири рази були змушені розводити м’яч у центрі поля. Суперники з перших хвилин пішли у ва-банк, цим самим оголивши свої тили. Таким подарунком одразу скористались наші спортсмени. Після хорошої комбінаційної гри Ігор Кедик подвоїв рахунок на 56 хвилині. Це вочевидь стало справжнім ударом для суперника, бо відразу через 4 хвилини Олександр Жданюк забив третій гол. Не встигла годинникова стрілка зробити два повних оберти, як Ігор Кедик оформив дубль. Рахунок 4:0 дав можливість головному тренерові Анатолію Лєсніку випробувати футболістів, які були в резерві. Отож право грати у фіналі отримали чимало спортсменів. Проте вони гри не зіпсували, а із завзяттям боролися за кожен м’яч. Олег Василечко, вийшовши також на заміну, через 8 хвилин зумів поставити жирну крапку в цій дуелі, забивши п’ятий м’яч опонентам. Цей точний удар остаточно поховав будь-які надії малинського клубу, навіть на гол престижу.
   Отож сарненський «Маяк», пройшовши всі кубкові етапи, у вирішальному матчі здобув свій третій трофей за останні 10 років. Можемо привітати футболістів сарненської команди: Олександра Симоновича, Андрія Тимошицького, Сергія Воротеляка, Михайла Васильця, Дмитра Улянчука, Андрія Оксенюка, Дем’яна Назаренка, Артема Українця, Сергія Степанюка, Олега Василечка, Владислава Степанчука, Юрія Козлюка, Ігоря Хлібовича, Дмитра Баранова, Олександра Жданюка, Сергія Жданюка, Ігоря Алімова, Ігоря Кедика, а також тренера Анатолія Лєсніка, почесного президента клубу Василя Пістоля та президента клубу Миколу Клеваку.