Нагородження юнацького складу ФК «Маяк» чемпіонів Рівненської області сезону 2016року

    4 січня в актовій залі Сарненської державної адміністрації відбулось нагородження юнацького складу футбольного клубу «Маяк», дворазових чемпіонів Рівненської області сезону 2016року.

   На урочистостях були присутні голова Сарненської державної адміністрації Ярослав  Яковчук , голова Сарненської районної ради Руслан Серпенінов та в. о. завідувача сектору молоді  і спорту відділу освіти,  молоді та спорту Сарненської РДА  Віктор Михайлицький.

 

   Ярослав Володимирович відзначив високі успіхи юних футболістів в сезоні 2016року. Побажав не зупинятись на досягненому і в подальшому розвивати свою футбольну майстерність. А Руслан Петрович, згадавши свої досягнення у футболі (в минулому також грав у ФК "Маяк"), повідомив про розпочате будівництво сучасного універсального спортивного комплексу, що дасть змогу спортсменам Сарненщини займатись футболом і  взимку.

   Після вітальних слів,  перешли до нагородження чемпіонів Рівненської області. Юнаків нагородили «золотими медалями», грамотами, грошовими винагородами та солодощами. Нагороди отримали: Аврамишин Сергій, Давидюк Максим, Дриганець Владислав, Комар Григорій, Криницький Юрій, Корнійчук Євгеній, Лотоцький Вадим, Корзун Андрій, Корзюк Павло, Робейко Віталій, Омельчук Вадим, Никончук Владислав, Мартинюк Артур, Шокот Василь, Шаламай Олексій, Чернов Вячеслав, Сергійчук Віталій, Нікітчук Михайло.

   Кубком чемпіонів нагородили президента ФК «Маяк» Василя Пістоля, який подякував Ярославу Яковчуку і Руслану Серпенінову за тісну співпрацю та зауважив, що він пишається юними футболістами і є в хлопців перспектива  грати за дорослу команду ФК «Маяк».

    Варто зазначити, що тренера Анатолія Лєсніка Рівненська обласна федерація футболу визнала кращим дитячим тренером.

   Тож побажаємо подальших успіхів юнацькій команді на футбольних полях області в новому футбольному сезоні !!!

 

 

 

                                                                              Голова комітету арбітрів

                                                                              Сарненської районної  федерації футболу

                                                                             Микола Антонюк


2017-01-11

Найближча гра

Чемпіонат області І ліга


(01 липня)


"Маяк" (Сарни) - "Коливань" (Клевань) 4:0

Календар