1 ліга - Юнаки

Чемпіонат Рівненської області 2017 серед юнаків


Команда І В Н П М РМ О
1. ФК (Рафалівка) 20 17 1 2 98-16 +82 52
2. "Ізотоп-РАЕС" (Вараш) 20 14 4 2 65-21 +44 46
3. "Вілія" (Млинів) 20 13 5 2 56-18 +38 44
4. "Маяк" (Сарни) 20 12 2 6 54-25 +29 38
5. "Случ" (Березне) 20 11 3 6 49-22 +27 36
6. "АГАТ" (Гоща) 20 9 3 8 57-33 +24 30
7. "ОДЕК" (Оржів) 20 7 3 10 38-38 0 24
8.  "Колос" (Кричильськ) 20 4 4 12 39-53 -14 16
9. ХФК "Надія" (Малинськ) 20 4 3 13 32-68 -36 15
10.  "Сокіл" (Радивилів) 20 4 2 14 24-59 -35 14
11. ФК (Садове) 20 0 0 20 4-163 -159 0

 


1 тур (29 квітня)

"Маяк" (Сарни) - "Колос" (Кричильськ) 2:1  
ФК Садове - ФК "АГАТ" (Гоща) 1:6  
ХФК Надія - ФК (Рафалівка) 0:10 05.07
"ОДЕК" (Оржів) - "Ізотоп-РАЕС" (Вараш) 0:0  
"Вілія" (Млинів) - "Сокіл" (Радивилів) 3:0  

 


2 тур (06.05)

"Сокіл" (Радивилів) - "Маяк" (Сарни) 0:3  
"Колос" (Кричильськ) - ФК Садове 8:1  
ФК "АГАТ" (Гоща) - ХФК Надія 4:0 28.06
ФК (Рафалівка) - "ОДЕК" (Оржів) 3:1 28.06
"Ізотоп-РАЕС" (Вараш) - "Случ" (Березне) 0:4  

 


3 тур (14.05)

ФК Садове - "Маяк" (Сарни) 0:8  
ХФК Надія - "Колос" (Кричильськ) 1:1 17.05
"ОДЕК" (Оржів) - ФК "АГАТ" (Гоща) 0:0 17.05
"Случ" (Березне) - ФК (Рафалівка) 2:4 13.05
"Вілія" (Млинів) - "Ізотоп-РАЕС" (Вараш) 2:3  

 


4 тур (21.05)

"Сокіл" (Радивилів) - ФК Садове 6:0  
"Маяк" (Сарни) - ХФК Надія 3:0 24.05
"Колос" (Кричильськ) - "ОДЕК" (Оржів) 1:0 24.05
ФК "АГАТ" (Гоща) - "Случ" (Березне) 0:4 20.05
ФК (Рафалівка) - "Вілія" (Млинів) 0:0  

 


5 тур (28.05)

ХФК Надія - ФК Садове 11:0 31.05
"ОДЕК" (Оржів) - "Маяк" (Сарни) 2:2 31.05
"Случ" (Березне) - "Колос" (Кричильськ) 2:1 27.05
"Вілія" (Млинів) - ФК "АГАТ" (Гоща) 1:0  
"Ізотоп-РАЕС" (Вараш) - "Сокіл" (Радивилів) 8:0 27.05

 


6 тур (04.06)

"Сокіл" (Радивилів) - ХФК Надія 1:1 07.06
ФК Садове - "ОДЕК" (Оржів) 1:7 07.06
"Маяк" (Сарни) - "Случ" (Березне) 2:0  
"Колос" (Кричильськ) - "Вілія" (Млинів) 0:1 03.06
ФК (Рафалівка) - "Ізотоп-РАЕС" (Вараш) 3:1  

 


7 тур (11.06)

"ОДЕК" (Оржів) - ХФК Надія 4:0 14.06
"Случ" (Березне) - ФК Садове 3:0  
"Вілія" (Млинів) - "Маяк" (Сарни) 1:0  
"Ізотоп-РАЕС" (Вараш) - ФК "АГАТ" (Гоща) 2:1 10.06
ФК (Рафалівка) - "Сокіл" (Радивилів) 5:1  

 


8 тур (18.06)

"Сокіл" (Радивилів) - "ОДЕК" (Оржів) 0:2 21.06
ХФК Надія - "Случ" (Березне) 1:4 21.06
ФК Садове - "Вілія" (Млинів) 0:3 17.06
"Колос" (Кричильськ) - "Ізотоп-РАЕС" (Вараш) 2:5 17.06
ФК "АГАТ" (Гоща) - ФК (Рафалівка) 1:3  

 


9 тур (25.06)

ФК "АГАТ" (Гоща) - "Сокіл" (Радивилів) 10:0  
"Случ" (Березне) - "ОДЕК" (Оржів) 4:1  
"Вілія" (Млинів) - ХФК Надія 6:2  
"Ізотоп-РАЕС" (Вараш) - "Маяк" (Сарни) 2:1 24.06
ФК (Рафалівка) - "Колос" (Кричильськ) 10:1  

 


10 тур (02.07)

"Сокіл" (Радивилів) - "Случ" (Березне) 2:0  
"ОДЕК" (Оржів) - "Вілія" (Млинів) 0:3  
ФК Садове - "Ізотоп-РАЕС" (Вараш) 0:7 01.07
ФК (Рафалівка) - "Маяк" (Сарни) 0:1 14.06
"Колос" (Кричильськ) - ФК "АГАТ" (Гоща) 1:1 01.07

 


11 тур (09.07)

"Колос" (Кричильськ) - "Сокіл" (Радивилів) 4:0  
"Вілія" (Млинів) - "Случ" (Березне) 1:1  
"Ізотоп-РАЕС" (Вараш) - ХФК Надія 2:2 08.07
ФК (Рафалівка) - ФК Садове 18:0  
ФК "АГАТ" (Гоща) - "Маяк" (Сарни) 4:1  

 


12 тур (27 серпня)

"Колос" (Кричильськ) - "Маяк" (Сарни) 0:5 26.08
ФК "АГАТ" (Гоща) - ФК (Садове) 10:0  
ФК (Рафалівка) - ХФК Надія 4:0  
"Ізотоп-РАЕС" (Вараш) - "ОДЕК" (Оржів) 1:0 26.08
"Сокіл" (Радивилів) - "Вілія" (Млинів) 0:3  

 


13 тур (03 вересня)

"Маяк" (Сарни) - "Сокіл" (Радивилів) 3:1  
ФК (Садове) - "Колос" (Кричильськ) 0:7  
ХФК Надія - ФК "АГАТ" (Гоща) 0:3 06.09
"ОДЕК" (Оржів) - ФК (Рафалівка) 0:3 06.09
"Случ" (Березне) - "Ізотоп-РАЕС" (Вараш) 0:5 02.09

 


14 тур (10 вересня)

"Маяк" (Сарни) - ФК (Садове) 11:0  
"Колос" (Кричильськ) - ХФК Надія 2:4 13.09
ФК "АГАТ" (Гоща) - "ОДЕК" (Оржів) 4:2 13.09
ФК (Рафалівка) - "Случ" (Березне) 2:0 09.09
"Ізотоп-РАЕС" (Вараш) - "Вілія" (Млинів) 1:1 09.09

 


15 тур (17 вересня)

ФК (Садове) - "Сокіл" (Радивилів) 0:6  
ХФК Надія - "Маяк" (Сарни) 0:8  
"ОДЕК" (Оржів) - "Колос" (Кричильськ) 3:1  
"Случ" (Березне) - ФК "АГАТ" (Гоща) 1:0 16.09
"Вілія" (Млинів) - ФК (Рафалівка) 1:3  

 


16 тур (24 вересня)

ФК (Садове) - ХФК Надія 0:7 27.09
"Маяк" (Сарни) - "ОДЕК" (Оржів) 1:0  
"Колос" (Кричильськ) - "Случ" (Березне) 1:3 23.09
ФК "АГАТ" (Гоща) - "Вілія" (Млинів) 2:4  
"Сокіл" (Радивилів) - "Ізотоп-РАЕС" (Вараш) 0:2  

 


17 тур (01 жовтня)

ХФК Надія - "Сокіл" (Радивилів) 1:4  
"ОДЕК" (Оржів) - ФК (Садове) 8:1 04.10
"Случ" (Березне) - "Маяк" (Сарни) 0:0 30.09
"Вілія" (Млинів) - "Колос" (Кричильськ) 1:1  
"Ізотоп-РАЕС" (Вараш) - ФК (Рафалівка) 4:1 30.09

 


18 тур (08 жовтня)

ХФК Надія - "ОДЕК" (Оржів) 0:1 07.10
ФК (Садове) - "Случ" (Березне) 0:12  
"Маяк" (Сарни) - "Вілія" (Млинів) 1:4  
ФК "АГАТ" (Гоща) - "Ізотоп-РАЕС" (Вараш) 2:2  
"Сокіл" (Радивилів) - ФК (Рафалівка) 0:4  

 


19 тур (15 жовтня)

"ОДЕК" (Оржів) - "Сокіл" (Радивилів) 3:0 18.10
"Случ" (Березне) - ХФК Надія 0:1 18.10
"Вілія" (Млинів) - ФК (Садове) 7:0  
"Ізотоп-РАЕС" (Вараш) - "Колос" (Кричильськ) 3:2 14.10
ФК (Рафалівка) - ФК "АГАТ" (Гоща) 5:1  

 


20 тур (22 жовтня)

"Сокіл" (Радивилів) - ФК "АГАТ" (Гоща) 2:3  
"ОДЕК" (Оржів) - "Случ" (Березне) 1:6 25.10
ХФК Надія - "Вілія" (Млинів) 1:7 25.10
"Маяк" (Сарни) - "Ізотоп-РАЕС" (Вараш) 0:3  
"Колос" (Кричильськ) - ФК (Рафалівка) 2:6 21.10

 


21 тур (29 жовтня)

"Случ" (Березне) - "Сокіл" (Радивилів) 3:0* 28.10
"Вілія" (Млинів) - "ОДЕК" (Оржів) 7:3 01.11
"Ізотоп-РАЕС" (Вараш) - ФК (Садове) 10:0 28.10
"Маяк" (Сарни) - ФК (Рафалівка) 0:6  
ФК "АГАТ" (Гоща) - "Колос" (Кричильськ) 4:2  

 


22 тур (05 листопада)

"Сокіл" (Радивилів) - "Колос" (Кричильськ) 1:1  
"Случ" (Березне) - "Вілія" (Млинів) 0:0 04.11
ХФК Надія - "Ізотоп-РАЕС" (Вараш) 0:4  
ФК (Садове) - ФК (Рафалівка) 0:8  
"Маяк" (Сарни) - ФК "АГАТ" (Гоща) 2:1  

 


2017-11-08

Найближча гра

Суперкубок області


(11 листопада)


"Маяк" (Сарни) - "ОДЕК" (Оржів) 0:1

Календар