Чемпіонат області серед юнаків

Чемпіонат Рівненської області 2016 серед юнаків


Команда І В Н П М РМ О
1. Маяк 18 14 1 3 44-11 +33 43
2. Случ 18 12 3 3 57-16 +41 39
3. ДЮСШ-Верес 18 11 4 3 71-21 +50 37
4. ФК (Млинів) 18 9 4 5 31-24 +7 31
5. Ізотоп-РАЕС 18 9 3 6 52-31 +21 30
6. Сокіл 18 9 2 7 32-34 -2 29
7. ОДЕК 18 5 3 10 23-44 -21 18
8. ХФК "Надія" 18 3 6 9 28-44 -16 15
9. Агат-Гоща 18 3 3 12 23- 45 -22 12
10.  Волинь-Цемент 0 0 0 0 0- 0 0 0*

 


1 тур (3 травня)

Случ - ХФК "Надія" 4:1
ОДЕК - АГАТ-Гоща 1:1
Маяк - Волинь-Цемент 5:0
Млинів - Сокіл 4:1
Ізотоп-РАЕС - Садове-ДЮСШ-Верес 0:1

 


 2 тур (7 травня)

Садове-ДЮСШ-Верес - Случ 1:1
ХФК "Надія" - ОДЕК 0:2
АГАТ-Гоща - Маяк 0:5
Волинь-Цемент - Млинів 1:4
Сокіл - Ізотоп-РАЕС 1:0

 


3 тур (15 травня)

ОДЕК - Случ 2:7
Маяк - ХФК "Надія" 1:3
Млинів - АГАТ-Гоща 2:0
Ізотоп-РАЕС - Волинь-Цемент 11:0
Сокіл - Садове-ДЮСШ-Верес 1:2

 


4 тур (22 травня)

Садове-ДЮСШ-Верес - ОДЕК 2:3
Случ - Маяк 3:1
ХФК "Надія" - Млинів 0:0
АГАТ-Гоща - Ізотоп-РАЕС 1:4
Волинь-Цемент - Сокіл 0:7

 


​5 тур (29 травня)

Маяк - ОДЕК 3:0
Млинів - Случ 0:3
Ізотоп-РАЕС - ХФК "Надія" 3:3
Сокіл - АГАТ-Гоща 3:0
Волинь-Цемент - Садове-ДЮСШ-Верес 1:10

 


 6 тур (5 червня)

Садове-ДЮСШ-Верес - Маяк 0:1
ОДЕК - Млинів 0:1
Случ - Ізотоп-РАЕС 3:1
ХФК "Надія" - Сокіл 2:2
АГАТ-Гоща - Волинь-Цемент 7:0

 


7 тур (12 червня)

Млинів - Маяк 0:1
Ізотоп-РАЕС - ОДЕК 4:1
Сокіл - Случ 1:0
Волинь-Цемент - ХФК "Надія" 2:2
АГАТ-Гоща - Садове-ДЮСШ-Верес 0:2

 


8 тур (19 червня)

Садове-ДЮСШ-Верес - Млинів 3:3
Маяк - Ізотоп-РАЕС 3:0
ОДЕК - Сокіл 0:5
Случ - Волинь-Цемент 10:1
ХФК "Надія" - АГАТ-Гоща 3:2

 


9 тур (26 червня)

Ізотоп-РАЕС - Млинів 3:3
Сокіл - Маяк 2:1
Волинь-Цемент - ОДЕК 0:4
АГАТ-Гоща - Случ 2:4
ХФК "Надія" - Садове-ДЮСШ-Верес 1:2

 


10 тур (28 серпня)

ХФК "Надія" - Случ 0:4
АГАТ-Гоща - ОДЕК 3:1
Волинь-Цемент - Маяк 0:5
Сокіл - Млинів 1:2
Садове-ДЮСШ-Верес - Ізотоп-РАЕС 6:3

 


 11 тур (4 вересня)

Случ - Садове-ДЮСШ-Верес 0:0
ОДЕК - ХФК "Надія" 2:2
Маяк - АГАТ-Гоща 5:0
Млинів - Волинь-Цемент 3:0*
Ізотоп-РАЕС - Сокіл 3:1

 


12 тур (11-12 вересня)

Случ - ОДЕК 2:1
ХФК "Надія" - Маяк 1:3
АГАТ-Гоща - Млинів 0:3
Волинь-Цемент - Ізотоп-РАЕС 1:2
Садове-ДЮСШ-Верес - Сокіл 9:1

 


13 тур (17-18 вересня)

ОДЕК - Садове-ДЮСШ-Верес 0:7
Маяк - Случ 1:0
Млинів - ХФК "Надія" 2:1
Ізотоп-РАЕС - АГАТ-Гоща 2:1
Сокіл - Волинь-Цемент 3:0*

 


​14 тур (24-25 вересня)

ОДЕК - Маяк 0:3
Случ - Млинів 4:0
ХФК "Надія" - Ізотоп-РАЕС 1:5
АГАТ-Гоща - Сокіл 0:1
Садове-ДЮСШ-Верес - Волинь-Цемент 12:0

 


 15 тур (01-02 жовтня)

Маяк - Садове-ДЮСШ-Верес 1:0
Млинів - ОДЕК 3:0
Ізотоп-РАЕС - Случ 3:0*
Сокіл - ХФК "Надія" 2:1
Волинь-Цемент - АГАТ-Гоща 0:3*

 


16 тур (08-09 жовтня)

Маяк - Млинів 1:0
ОДЕК - Ізотоп-РАЕС 3:2
Случ - Сокіл 8:0
ХФК "Надія" - Волинь-Цемент 3:0*
Садове-ДЮСШ-Верес - АГАТ-Гоща 7:1

 


17 тур (15-16 жовтня)

Млинів - Садове-ДЮСШ-Верес 1:1
Ізотоп-РАЕС - Маяк 2:2
Сокіл - ОДЕК 0:0
Волинь-Цемент - Случ 0:3*
АГАТ-Гоща - ХФК "Надія" 1:1

 


18 тур (23 жовтня)

Млинів - Ізотоп-РАЕС 0:4
Маяк - Сокіл 2:0
ОДЕК - Волинь-Цемент 3:0*
Случ - АГАТ-Гоща 1:1
Садове-ДЮСШ-Верес - ХФК "Надія" 7:3

 


2017-02-09

Найближча гра

Чемпіонат області І ліга


(01 липня)


"Маяк" (Сарни) - "Коливань" (Клевань) 4:0

Календар